Gminny system odbioru odpadów komunalnych - obowiązuje od 1 lipca 2013r.

 

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej Konsultacje Społeczne

Email Drukuj PDF
1) Plan Gospodarki Niskoemisyjnej [docx]
Zmieniony ( Wtorek, 22 Grudzień 2015 22:12 )
 

XVI Sesja Rady Gminy

Email Drukuj PDF
 

Zapraszamy do siedziby GOKiS i odwiedzenia wystawy prac uczestników zajęć plastycznych w Dąbrowicy...

Email Drukuj PDF


Zmieniony ( Wtorek, 22 Grudzień 2015 16:43 )
 

Ogłoszenie o przetargu

Email Drukuj PDF

Wójt Gminy Jastków ogłasza drugi nieograniczony przetarg ustny  na sprzedaż prawa własności zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność gminy Jastków, położonej w Tomaszowicach-Kol., objętej wpisem do rejestru zabytków.

Zmieniony ( Wtorek, 15 Grudzień 2015 01:00 ) Więcej…
 

Ogłoszenie o XV Sesji rady Gminy

Email Drukuj PDF
Zmieniony ( Wtorek, 15 Grudzień 2015 00:37 )
 

Zajęcia taneczne w GOKiS

Email Drukuj PDF
Zmieniony ( Niedziela, 13 Grudzień 2015 17:23 )
 

Informacja dla właścicieli

Email Drukuj PDF

Zgodnie z art. 6m ust. 2 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2013 r., poz. 1399 z późn. zm.) w przypadku zmiany danych będących podstawą ustalenia wysokości należnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi lub określonej w deklaracji ilości odpadów komunalnych powstających na danej nieruchomości, właściciel nieruchomości jest obowiązany złożyć nową deklarację w terminie 14 dni od dnia nastąpienia zmiany. Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi w zmienionej wysokości uiszcza się za miesiąc, w którym nastąpiła zmiana.

Więcej…
 

24 grudnia Urząd Gminy Jastków nieczynny

Email Drukuj PDF

Uprzejmie informujemy, że w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia Urząd Gminy Jastków będzie nieczynny.

Czwartek, 24 grudnia 2015 r., będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu w zamian za święto przypadające w sobotę, 26 grudnia.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 

Tesco dla szkół - przyszłość na talerzu - prośba do wszystkich

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

Zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie dla Szkoły Podstawowej im.J.I.Kraszewskiego, poprzez oddanie głosów na naszą szkołę. Bierzemy udział w konkursie "Tesco dla szkół - przyszłość na talerzu" (uczniowie pod kierunkiem nauczyciela wykonali film) i zostaliśmy zakwalifikowani, co daje nam szansę zdobycia dla szkoły sprzętu multimedialnego i audiowizualnego.
Potrzebne jest nam wsparcie wielu osób, które do 14 grudnia mogą oddać swoje głosy na naszą szkołę.
Z jednego e-maila można wysłać codziennie tylko jeden głos (licząc od dnia dzisiejszego można jeszcze oddać 10 głosów)
Rejestracja zajmie ok. 3 min., natomiast każdy kolejny głos to tylko parę sekund. Najważniejsze, żeby codziennie o tym pamiętać.

Bardzo liczymy na Państwa wsparcie - dla naszej szkoły to wielka rzecz. W województwie lubelskim konkurujemy tylko z jedną szkołą.

Proszę o przesłanie wiadomości dalej, do jak największej liczby znajomych.

A tutaj link do naszego obszaru na stronie konkursu.

Z góry dziękuję w imieniu własnym i naszej Szkolnej Społeczności.
Pozdrawiam
Z wyrazami szacunku
Grażyna Kawecka - Dyrektor Szkoły

Zmieniony ( Wtorek, 08 Grudzień 2015 13:24 )
 
Strona 9 z 48

 Urząd Gminy Jastków, Panieńszczyzna, ul. Chmielowa 3, 21-002 Jastków, poczta@jastkow.pl, tel: 081 502-04-25, fax: 081 502-01-44

Nowa strona internetowa Gminy Jastków

Mamy przyjemność ogłosić Państwu uruchomienie, z dniem 1 marca 2016 roku, nowej strony internetowej Gminy Jastków. Weszliśmy w etap wdrożeniowy, co oznacza, że nowa strona jest już dostępna, ale pod dodatkowym adresem, tj. http://jastkow.pl/. W niedługim czasie uruchomimy na niej formularz, który pozwoli zgłaszać sugestie co do funkcjonalności oraz potencjalne nieprawidłowości w jej działaniu. Do tego czasu prosimy kontaktować się z naszym informatykiem pod adresem email administrator@jastkow.pl w celu zgłaszania propozycji i błędów czy też przesyłania wrażeń (pozytywnych i negatywnych). Mamy nadzieję, że nowa strona pozwoli na łatwiejszy dostęp do poszukiwanych informacji, a design uprzyjemni czas spędzony na przeglądaniu jej zawartości. Zapraszamy również do subskrypcji naszych profili na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

Konrad Makowski

Rekrutacja do Przedszkoli i Szkół Podstawowych

Informacja w sprawie naboru do publicznego Przedszkola Samorządowego oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Jastków.

Informacja w sprawie zasad i harmonogram rekrutacji do klasy I szkoły podstawowej prowadzonej przez Gminę Jastków

UWAGA - ZMIANA NR KONTA BANKOWEGO

Od 1 stycznia 2016r. nastąpiła zmiana banku obsługującego Urząd Gminy Jastków.

76 1240 5497 1111 0010 6615 2726

Więcej informacji tutaj.


Zmiana rozkładu jazdy MPK od 01.10.2015r.

Uprzejmie informuję, że po przeanalizowaniu Państwa propozycji zmian w rozkładach jazdy komunikacji zbiorowej funkcjonującej na terenie gminy Jastków, z dniem 01.10.2015r. wprowadziliśmy w porozumieniu z ZTM dwie korekty rozkładu, które najczęściej pojawiały się w Państwa sugestiach.

Zmiany dotyczą linii Nr. 20 - wydłużenia kursu w dzień powszedni o godz. 5.30 z Kruczkowskiego do Jastkowa, odjazd z Jastkowa o godz. 6:36.

Dla linii Nr. 33 zmiany w odjazdach z Tomaszowic z godz. 5:40 na godz. 5:25 oraz z 6:55 na 6:40. Dziękuje za już przesłane uwagi i zachęcam do dalszej współpracy nad wypracowaniem zmian w rozkładzie jazdy na kolejne miesiące.

Zaktualizowane rozkłady, poniżej:

Aby jak najpełniej dostosować bieżące rozkłady jazdy powyższych linii autobusowych do potrzeb mieszkańców, prosimy o zgłaszanie swoich opinii i spostrzeżeń. Swoje propozycje prosimy zgłaszać w formie pisemnej na adres e-mail: mpk@jastkow.pl Wszelkie sugestie, zgłoszenia posłużą poprawie oferty komunikacji zbiorowej i dostosowaniu jej do obecnych potrzeb.

Cennik biletów podany jest w linku poniżej:


http://www.ztm.lublin.eu/pl/cennik-biletow-1/cennik-biletow-obowiazujacy-w-pierwszej-strefie-biletowej-1-od-1-sierpnia-2015-r.html

Zastępca Wójta Gminy Jastków
Andrzej Dec

Logo Unii Europejskiej
Przestrzeń dla Przedsiębiorców i Organizacji Pozarządowych
FUNDUSZE EUROPEJSKIE


INFORMACJA O WYWIESZENIU WYKAZU NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONEJ DO ODDANIA W NAJEM

Wójt Gminy Jastków działając zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2015 r. poz. 782) informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Jastków w Panieńszczyźnie przy ul. Chmielowej 3, podany został do publicznej wiadomości na okres 21 dni tj. od dnia 15 czerwca 2015 r. do dnia 6 lipca 2015 r. wykaz informujący o przeznaczeniu do oddania w najem na okres 10 lat w drodze przetargu nieruchomości gruntowej, położonej w Panieńszczyźnie przy ul. Szkolnej 1, oznaczonej jako działka ew. nr 32/2, zabudowanej lokalem użytkowym (b. Ośrodka Zdrowia), uregulowanej w księdze wieczystej nr LU1I/00210874/0.

Szczegółowe informacje o nieruchomości zamieszczonej w wykazie można uzyskać w Urzędzie Gminy Jastków pokój nr 6 tel. 81 502-04-28

Dożynki 2015

Portal Usług Komunal.

Platforma Usług Komunalnych

Odwiedziło nas

mod_vvisit_counterDzisiaj914
mod_vvisit_counterWczoraj827
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4492
mod_vvisit_counterW tym miesiącu14146
mod_vvisit_counterW ostatnim miesiącu10391
mod_vvisit_counterRazem1455562

Osób online 23

Imieniny

Przedwczoraj: Barnaby Radomila
Wczoraj : Janiny Jana
Dzisiaj : Lucjana Antoniego
Jutro : Bazylego Elizy
Pojutrze : Wita Jolanty

GOKiS

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jastkowie z siedzibą w Dąbrowicy