Turniej halowej piłki nożnej

Email Drukuj PDF
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza mieszkańców gminy  do udziału w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jastków. Zgodnie z regulaminem w turnieju biorą udział drużyny w pięcioosobowym składzie (łącznie z bramkarzem), wiek zawodników powyżej 16 lat. Turniej odbędzie się w dniu 5 grudnia 2009 r. w sali sportowej przy Gimnazjum w Jastkowie. Otwarcie imprezy o godz. 9.00. Termin zgłoszeń drużyn do dnia 4 grudnia(do godz.14:00) - telefonicznie pod numerem tel. 815020827 lub osobiście w biurze GOKiS-u w Dąbrowicy.REGULAMIN TURNEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY JASTKÓW 5 GRUDNIA 2009r.
        
1. Organizator turnieju:
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jastkowie zs. w Dąbrowicy
2. Termin:
5 grudnia 2009 r. godz. 9:00
3. Miejsce:
Sala sportowa przy Gimnazjum w Jastkowie
4. Uczestnictwo:
a) W turnieju uczestniczą drużyny, które do dnia 4  grudnia (ostateczny dzień zgłoszenia) zgłoszą drużynę. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. Każda drużyna może zgłosić do 10 zawodników ( 5 w polu + 5 zmienników).
b) W turnieju mogą uczestniczyć osoby, które są mieszkańcami Gminy Jastków i  najpóźniej                w ostatecznym dniu zgłoszenia ukończyły 16 rok życia.
5. Zasady gry i przepisy obowiązujące w turnieju:
a)Mecze rozgrywane będą na boisku do piłki ręcznej.
b) Czas trwania meczu ustala się na 2 x 12 minut z 5–cio minutową przer¬wą.
c) System rozgrywek zależny od ilości zgłoszonych drużyn.
d) Punktacja: wygrany mecz – 3 pkt., remis – 1 pkt., przegrany mecz – 0 pkt.. O kolejności miejsc w tabeli decyduje: ilość zdobytych punktów, bezpośredni pojedynek, różnica bramek strzelonych do straconych, większa ilość strzelonych bramek.
e) Jeśli piłka wypada poza boisko, czas jest zatrzymywany automa¬tycznie przez stolik sędziowski. Wznowienie czasu następu¬ję na gwizdek sędziego głównego pro¬wa¬dzącego mecz.
f) Na boisku gra 4 zawodników w polu i bramkarz. Każda drużyna może dokonać dowolną ilość  zmian w trakcie trwania meczu , pod warunkiem, że jest w posiadaniu piłki. Zmiany odbywają się na linii środkowej boiska (źle dokonana zmiana będzie karana karą 2 minut).
g) Za niesportowe zachowanie np. wulgaryzmy, podważanie decyzji sędziego lub brutalną grę zawodnik może być ukarany 2, następnie 5 – cio minutową karą, wykluczeniem z meczu lub całkowitym wykluczeniem z turnieju.
h) Zawodnik odbywa karę przy stoliku sędziowskim, za pomiar czasu kary, jak rów¬nież możli¬wość powrotu na boisko po odbyciu kary odpowiada stolik sędziowski.
i) Bramkarz odbywa również karę w przypadku jej otrzymania (niedo¬puszczalne jest, aby za bramka¬rza odbywał karę zawodnik z pola),
j) Rzuty karne wykonywane będą z linii 6 metrów.
k) Bramkarz rozpoczyna grę rzucając piłkę ręką (czas rozpoczęcia 5 sek), w przeciwny wypadku jest wykonywany rzut wolny pośredni. Bramki zdobytej poprzez rzut ręką przez bramkarza drużyny przeciwnej nie uznaje się.
l) Niedozwolone jest wejście wślizgiem – rzut wolny bezpośredni, w przypadku wejścia wślizgiem bramkarza poza polem, bramkarz dostaje karę 2 minut, taką sama kara dotyczy dotknięcia ręką piłki przez bram¬karza poza polem karnym.
ł) Wyrzut z autu należy wybijać za linii bocznej boiska nogą (czas 5 sekund),
m) Przy wykonywaniu wszystkich rzutów wolnych, zawodnicy drużyny przeciwnej muszą być w odległości 4 metrów.
n) Gdy piłka dotknie sufitu wykonywany jest wtedy rzut wolny pośredni przez drużynę przeciwną.
o) Czas gry jest zatrzymany i ponownie uruchamiany przez stolik sędziow¬ski tylko na żądanie sędziego zawodów.
p) Uczestnicy turnieju ubezpieczją się we własnym zakresie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za kontuzje, urazy, problemy zdrowotne, itp. zawodników.
r) Decyzje sędziów prowadzących mecze są niepodważalne.
6. Sprawy organizacyjne:
a) Protesty powinny być zgłaszane do końca meczu,
b) Zawodnik rozgrywający mecz w jednej drużynie nie może rozgrywać meczy w innych drużynach,
c) Udział zawodnika nie uprawnionego do gry wg regulaminu turnieju po¬woduje oddanie punktów walkowerem drużynie przeciwnej, (weryfikowane są wówczas wszystkie wyniki spotkań w których zawodnik ten był wpisany do protokołu),
d) Zabrania się brania udziału w rozgrywkach pod wpływem alkoholu oraz picia alkoholu i palenia papierosów na terenie obiektów sportowych,
e) Każdy zawodnik biorący udział w rozgrywkach gra na własną odpowie¬dzielność,
f) Za zajęcie 1,2,3 miejsca drużyny otrzymują puchary, przewidziane są również nagrody indywidualne: dla najlepszego zawodnika turnieju, najlepszego bramkarza, nagroda fair play,
g)  Wszelkie spory wynikłe w trakcie trwania turnieju rozstrzygane będą przez Organizatora.
Zmieniony ( Środa, 25 Listopad 2009 09:45 )  

Nowa strona internetowa Gminy Jastków

Mamy przyjemność ogłosić Państwu uruchomienie, z dniem 1 marca 2016 roku, nowej strony internetowej Gminy Jastków. Weszliśmy w etap wdrożeniowy, co oznacza, że nowa strona jest już dostępna, ale pod dodatkowym adresem, tj. http://jastkow.pl/. W niedługim czasie uruchomimy na niej formularz, który pozwoli zgłaszać sugestie co do funkcjonalności oraz potencjalne nieprawidłowości w jej działaniu. Do tego czasu prosimy kontaktować się z naszym informatykiem pod adresem email administrator@jastkow.pl w celu zgłaszania propozycji i błędów czy też przesyłania wrażeń (pozytywnych i negatywnych). Mamy nadzieję, że nowa strona pozwoli na łatwiejszy dostęp do poszukiwanych informacji, a design uprzyjemni czas spędzony na przeglądaniu jej zawartości. Zapraszamy również do subskrypcji naszych profili na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

Konrad Makowski

Rekrutacja do Przedszkoli i Szkół Podstawowych

Informacja w sprawie naboru do publicznego Przedszkola Samorządowego oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Jastków.

Informacja w sprawie zasad i harmonogram rekrutacji do klasy I szkoły podstawowej prowadzonej przez Gminę Jastków

UWAGA - ZMIANA NR KONTA BANKOWEGO

Od 1 stycznia 2016r. nastąpiła zmiana banku obsługującego Urząd Gminy Jastków.

76 1240 5497 1111 0010 6615 2726

Więcej informacji tutaj.


Zmiana rozkładu jazdy MPK od 01.10.2015r.

Uprzejmie informuję, że po przeanalizowaniu Państwa propozycji zmian w rozkładach jazdy komunikacji zbiorowej funkcjonującej na terenie gminy Jastków, z dniem 01.10.2015r. wprowadziliśmy w porozumieniu z ZTM dwie korekty rozkładu, które najczęściej pojawiały się w Państwa sugestiach.

Zmiany dotyczą linii Nr. 20 - wydłużenia kursu w dzień powszedni o godz. 5.30 z Kruczkowskiego do Jastkowa, odjazd z Jastkowa o godz. 6:36.

Dla linii Nr. 33 zmiany w odjazdach z Tomaszowic z godz. 5:40 na godz. 5:25 oraz z 6:55 na 6:40. Dziękuje za już przesłane uwagi i zachęcam do dalszej współpracy nad wypracowaniem zmian w rozkładzie jazdy na kolejne miesiące.

Zaktualizowane rozkłady, poniżej:

Aby jak najpełniej dostosować bieżące rozkłady jazdy powyższych linii autobusowych do potrzeb mieszkańców, prosimy o zgłaszanie swoich opinii i spostrzeżeń. Swoje propozycje prosimy zgłaszać w formie pisemnej na adres e-mail: mpk@jastkow.pl Wszelkie sugestie, zgłoszenia posłużą poprawie oferty komunikacji zbiorowej i dostosowaniu jej do obecnych potrzeb.

Cennik biletów podany jest w linku poniżej:


http://www.ztm.lublin.eu/pl/cennik-biletow-1/cennik-biletow-obowiazujacy-w-pierwszej-strefie-biletowej-1-od-1-sierpnia-2015-r.html

Zastępca Wójta Gminy Jastków
Andrzej Dec

Logo Unii Europejskiej
Przestrzeń dla Przedsiębiorców i Organizacji Pozarządowych
FUNDUSZE EUROPEJSKIE


INFORMACJA O WYWIESZENIU WYKAZU NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONEJ DO ODDANIA W NAJEM

Wójt Gminy Jastków działając zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2015 r. poz. 782) informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Jastków w Panieńszczyźnie przy ul. Chmielowej 3, podany został do publicznej wiadomości na okres 21 dni tj. od dnia 15 czerwca 2015 r. do dnia 6 lipca 2015 r. wykaz informujący o przeznaczeniu do oddania w najem na okres 10 lat w drodze przetargu nieruchomości gruntowej, położonej w Panieńszczyźnie przy ul. Szkolnej 1, oznaczonej jako działka ew. nr 32/2, zabudowanej lokalem użytkowym (b. Ośrodka Zdrowia), uregulowanej w księdze wieczystej nr LU1I/00210874/0.

Szczegółowe informacje o nieruchomości zamieszczonej w wykazie można uzyskać w Urzędzie Gminy Jastków pokój nr 6 tel. 81 502-04-28

Dożynki 2015

Portal Usług Komunal.

Platforma Usług Komunalnych

Odwiedziło nas

mod_vvisit_counterDzisiaj11
mod_vvisit_counterWczoraj201
mod_vvisit_counterW tym tygodniu593
mod_vvisit_counterW tym miesiącu8884
mod_vvisit_counterW ostatnim miesiącu36787
mod_vvisit_counterRazem1486728

Osób online 1

Imieniny

Przedwczoraj: Marii Magdaleny
Wczoraj : Bogny Apolinarego
Dzisiaj : Kingi Krystyny
Jutro : Walentyny Krzysztofa
Pojutrze : Anny Miroslawy

GOKiS

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jastkowie z siedzibą w Dąbrowicy